Posledné články

V predaji nové kanadské puzzle Eurographics

V predaji nové kanadské puzzle Eurographics

Novinkou ponúkanou na našom puzzleshope je kompletný sortiment kvalitných puzzle značky Eurographics z Kanady. Celý sortiment puzzle pozostávajúci z viac ako 200 motívov máme na sklade. Puzzle tejto značky vynikajú špičkovým prevedením a celkom jedinečnými motívmi, s prevažne edukačnou a encyklopedickou tématikou. Vyzkúšajte si i Vy poskladať nejaké puzzle značky Eurographics. ..

Rozšírenie ponuky o puzzle zn. Editions Ricordi

Rozšírenie ponuky o puzzle zn. Editions Ricordi

Naskladnili sme pre Vás cez 250 noviniek talianskej značky Editions Ricordi a to v tej najvyššej kvalite - "GOLD EDÍCIA", ktorá sa vyznačuje podstatne kvalitnejším prevedení. Dieliky puzzle sú silné 2,2 - 2,3 mm a pre vyššiu kvalitu bolo do papierovej hmoty zapracovano ľanové vlákno. Puzzle sú ťažšie ako je u ostatných výrobcov bežné a sú balené do tvrdšie a kvalitnejšie krabičky. Výrobca Editions Ricordi patrí medzi tradičného talianskeho výrobcu puzzle, ktorý sa zameriava takmer výlučne na reproduk..

AKCIA - POŠTOVNÉ ZADARMO

AKCIA - POŠTOVNÉ ZADARMO

U všetkých objednávok, u ktorých presiahne hodnota objednaného tovaru čiastku 50 EUR je poštovné a balné CELKOM ZDARMA!!!! Nezáleží na tom, koľko máte v objednávke produktov alebo aký zvolíte spôsob platby, pokiaľ hodnota objednaného tovaru presiahne 50 EUR máte poštovné ZDARMA!!!! Puzzle si v kľude objednáte z domu za tie najlepšie ceny, a pri objednávke nad 50 EUR nezaplatíte ani cent za poštovné a kurier Slovenskej pošty Vám puzzle doručí až do rúk domov. Navyše všetky puzzle máme ..


Zobrazenie 1 až 3 zo 3 (1 stránok)

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie