Rozšírenie ponuky o puzzle zn. Editions Ricordi

09-01-2020 10:48:12
(6) hlasov
   
(3471) Zobrazeno

Naskladnili sme pre Vás cez 250 noviniek talianskej značky Editions Ricordi a to v tej najvyššej kvalite - "GOLD EDÍCIA", ktorá sa vyznačuje podstatne kvalitnejším prevedení. Dieliky puzzle sú silné 2,2 - 2,3 mm a pre vyššiu kvalitu bolo do papierovej hmoty zapracovano ľanové vlákno. Puzzle sú ťažšie ako je u ostatných výrobcov bežné a sú balené do tvrdšie a kvalitnejšie krabičky.

Výrobca Editions Ricordi patrí medzi tradičného talianskeho výrobcu puzzle, ktorý sa zameriava takmer výlučne na reprodukcie umeleckých diel. Najčastejšie zobrazovaná diela na puzzle sú od umelcov ako: Gustav Klimt , Leonardo da Vinci , Salvador Dalí , Vincent van Gogh , ale aj El Greco , Pieter Brueghel , Pablo Picasso , Edgar Degas a mnoho ďalších. Sú tu aj ukážky egyptskej, čínskej, byzantskej, japonskej či tibetskej kultúry. Puzzle s umeleckými dielami si u nás môžete objednať vo veľkostiach 1000, 1500 a 2000 dielikov.

Novo začal výrobca Editons Ricordi vyrábať aj puzzle s encyklopedickú tematikou. Tieto puzzle sú vyrábané síce len s tisícmi dielikmi, ale na veľkom formáte 100x70 cm, ktorý zodpovedá bežne puzzle s 2000 dielikmi. Poskladané puzzle potom na stene pôsobí ako skutočný plagát. Ako úplnú novinky začal tento výrobca produkovať aj puzzle s fantasy tematikou. Jedná sa iba o niekoľko motívov, prevažne od autorov ako José del Nido, Scarlet Gothica či James Ryman.

Všetky vyššie uvedené puzzle sú v najkvalitnejšom prevedení tj. GOLD EDÍCII a tieto puzzle sú aj takto označené priamo v názve produktu. Dieliky sú silné 2,2 - 2,3 mm a pre vyššiu kvalitu bolo do papierovej hmoty zapracovano ľanové vlákno . Puzzle sú balené v kvalitnejších a tvrdších škatuľkách. Prevažná väčšina nami ponúkaných puzzle zn. Editions Ricordi sú tej najvyššej kvality tj. v edícii GOLD.

Poznámka: Označenie "GOLD EDÍCIA" neznamená , že sa jedná o metalické puzzle, ale o označenie produktu s najvyššou kvalitou v rámci jedného výrobcu. Výrobca Editions Ricordi vyrába aj menej kvalitné edície ako "BLACK EDITIONS" a "STONE EDITIONS".

napíš komentár:

Meno:

Email :

Komentár :

Captcha :

Pridať komentár

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie