Poštovné

Všetky objednávky, u Slovenskej pošty u ktorých presiahne hodnota tovaru 50 EUR je poštovné CELKOM ZDARMA!!!! Nezáleží na tom, koľko máte v objednávke produktov alebo aký zvolíte spôsob platby, pokiaľ hodnota objednaného tovaru u Slovenskej pošty presiahne 50 EUR máte poštovné ZDARMA!!!!

U objednávok cez Slovenskú poštu s hodnotou objednaného tovaru nižšou než 50 EUR je poštovné v prípade platby kartou alebo bankovým prevodom 4,99 EUR a v prípade dobierky 5,99 EUR

U všetkých objenávok doručovaných cez kuriéra je poštovné v prípade platby kartou alebo bankovým prevodom 5,99 EUR a v prípade dobierky 6,99 EUR a to aj v prípade, že hodnota objednaného tovaru presiahne 50 EUR.

U všetkých objenávok dodaných na výdajné miesto - Zásielkovńa je poštovné v prípade platby kartou alebo bankovým prevodom 3,99 EUR a v prípade dobierky 4,99 EUR a to aj v prípade, že hodnota objednaného tovaru presiahne 50 EUR.

 

Balné a poštovné je vždy zdarma. Všetky ceny sa vzťahujú len na územie Slovenska. Podrobnejšie informácie nájdete na infostránkach "Obchodné podmienky" a "Spôsoby platby a doručenie" na našom puzzle shope.

 

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie