Prečo nakupovať u nás

Prečo nakupovať u nás?

 

Poštovné zadarmo

U nás máte poštovné zadarmo už pri prekročení hodnoty objednávky 50 EUR. Všetky objednávky cez Slovenskú poštu nad 50 EUR majú poštovné úplne zadarmo bez ohľadu na spôsob platby. U objednávok s hodnotou do 50 EUR je účtovaný poplatok za poštovné v prípade platby kartou alebo bankovým prevodom 4,99 EUR a v prípade dobierky 5,99 EUR. U všetkých objednávok doručovaných cez kuriéra je poštovné v prípade platby kartou alebo bankovým prevodom 5,99 EUR a v pripade dobierky 6,99 EUR a to aj v prípade, že hodnota objednaného tovaru presiahne 50 EUR. U všetkých objednávok dodaných na výdajné miesto je poštovné v prípade platby kartou alebo bankovým prevodom 3,99 EUR a v pripade dobierky 4,99 EUR a to aj v prípade, že hodnota objednaného tovaru presiahne 50 EUR.

 

Všetko puzzle máme skutočne fyzicky skladom

Všetko puzzle zobrazené na našom internetovom obchode máme vždy skutočne fyzicky skladom. V prípade, kedy sa niektorá puzzle položka vypredá, prestane sa automaticky zobrazovať na našom e-shope a nemôže sa preto stať, že by ste si objednali puzzle, ktoré nie je skladom. Nie je preto potrebné overovať dostupnosť tovaru.

 

Rýchla expedícia

Objednávky odosielame najneskôr do 1-5 pracovných dní.

 

Možnosť platiť platobnými kartami

Prijímame platobné karty Visa, Visa Elektron, MasterCard a Maestro. Pohodlná, rýchla a bezpečná forma úhrady. Platba platobnými kartami je bez poplatku a poštovné je podľa aktuálneho ceníku u Slovenské pošty a.s.: objednávky do 50 EUR majú poštovné 4,99 EUR. Objednávky nad 50 EUR majú poštovné ZDARMA. U kuriéra je poštovné vždy 5,99 EUR a u výdajného miesta 3,99 EUR.

 

Veľký výber puzzle

V našej ponuke nájdete viac ako 3500 motívov puzzle od viac ako 26 výrobcov puzzle a všetko je na sklade pripravené k okamžitému odoslaniu.

 

Nízke ceny puzzle

Snažíme sa držať ceny puzzle na čo najnižšej úrovni.

 

Všetky ceny sú uvádzané vrátane DPH

Všetky uvádzané ceny máme maximálne transparentné. Ceny ako puzzle tak i poštovného sú vždy uvádzané vrátane DPH a sú konečné. Nemusíte sa obávať žiadnych skrytých poplatkov.

 

Zasielané puzzle sú balené do tvrdých prepravných obalov

Všetky zasielané puzzle balíme do lepenkových kartónov, tak aby bol tovar maximálne chránený pri preprave proti prípadnému poškodeniu. Žiadne balné si ale neúčtujeme a je celkom zadarmo.

 

Informácie o puzzle

U každého puzzle máme uvedené všetky informácie, teda rozmery poskladaného puzzle, rozmery puzzle krabice, hmotnosť puzzle balenia, odporúčaný vek u detských puzzle apod. Nami predávané puzzle výrobky poznáme dokonale a radi Vám v prípade potreby zodpovieme Vaše prípadné otázky.

 

Neustále rozširovanie predajného sortimentu

Predávať puzzle nás proste baví a neustále zaisťujeme nové a nové puzzle motívy, zavádzame nové značky, čo možno najrýchlejšie uvádzame puzzle novinky.

 

Predajné akcie a výpredaje

Pravidelne usporadúvame najrôznejšie predajné a výpredajové akcie, vďaka ktorým si môžete kúpiť puzzle za veľmi výhodných podmienok. Stačí pravidelne sledovať náš e-shop.

 

Reklamácie

Pokiaľ sa stane, že v originálne zabalenom puzzle chýba dielik, neváhajte nás kontaktovať na e-maily: kontakt@i-puzzle.sk  s uvedením čísla faktúry, názvu a kódu puzzle, u ktorého Vám chýba dielik a my všetko vyriešime vo Váš prospech.

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie