Platobné karty

PLATOBNÉ KARTY

Od marca 2012 je možné na našom internetovom obchode i-puzzle.sk platiť prostredníctvom platobných kariet. Prijímame platobné karty Visa, Visa Elektron, MasterCard a Maestro.

Cena za poštovné pri platbe kartou je u vyzdvihnutie na výdajnom mieste - Zásielkovňa 3,99 EUR, pokiaľ hodnota objednaného tovaru je vyššia než 50 EUR je poštovné tiež 3,99 EUR.

Cena za poštovné pri platbe kartou je u Slovenské pošty 4,99 EUR, pokiaľ hodnota objednaného tovaru je vyššia než 50 EUR je poštovné úplne ZDARMA.

Cena za poštovné pri platbe kartou je u kuriéra 5,99 EUR, pokiaľ hodnota objednaného tovaru je vyššia než 50 EUR je poštovné tiež 5,99 EUR.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Výhody platby kartou:

  • platba je bez bankových poplatkov
  • bezpečná a rýchla moderná platobná metóda
  • najrýchlejší spôsob úhrady
  • nemusíte disponovať hotovosťou
  • môžete zdarma platiť i zo zahraničia
  • poštovné zdarma pri objednávkách nad 50 EUR u Slovenskej pošty

Je platba kartou bezpečná?

Jedná sa o bezpečnú transakciu prevádzkovanú prostredníctvom najprísnejšieho bezpečnostného štandardu 3D Secure. Hlavný bezpečnostný prvok spočíva v tom, že držiteľ karty nezadáva číslo karty a jej detaily priamo predajcovi, ani banke, ale tretej dôveryhodnej strane spoločnosti Global Payments Europe, s.r.o., prostredníctvom zabezpečenej platobnej stránky na ktorú je držiteľ karty presmerovaný. Nikto z internetového obchodu i-puzzle.sk ani z banky tak nemá prístup k údajom o Vašej karte.

Ako postupovať pri platbe kartou?

V objednávkovom formulári po výbere platby platobnou kartou budete automaticky presmerovaný na platobnú stránku prevádzkovanú UniCredit Bank a GPE. Automaticky bude z nášho systému predaná informácia o čísle objednávky a čiastke, ktorá má byť z karty uhradená a od držiteľa karty budú požadované informácie o platobnej karte, teda číslo karty, dátum expirácie karty a tzv. CVC/CVV kód (posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty). Po zadaní týchto údajov dôjde k autorizácii platby a platobná brána Vás presmeruje späť na náš internetový obchod i-puzzle.sk.

Ako postupovať v prípade problémov?

Dôvodom, prečo nám banka nepotvrdí platbu Vašou kartou môže byť:

  • nesprávne vyplnené údaje o platobnej karte
  • nedostatok finančných prostriedkov na Vašej karte
  • vyčerpanie Vašich limitov (denný, mesačný...) pre internetové transakcie
  • nemožnosť použitia Vašej karty pre platby na internete – je nutné sa obrátiť na Vašu banku a nechať si povoliť možnosť platenia na internete.
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie