Enjoy

Enjoy je úplne nová značka z Turecka, ktorá vznikla až v roku 2022. Výrobca aktuálne ponúka puzzle s 1000 dielikmi, ktoré sú balené v kompaktných krabičkách z tvrdého kartónu o veľkosti 33x23x5 cm. Ako samotné puzzle, tak aj krabičky patria k tým kvalitnejšie spracovaným. Jednotlivé dieliky majú unikátny tvar, vďaka čomu nemôže dôjsť k zámene dielikov, čo je výhodou obzvlášť pri obrázkoch s veľkými, rovnako farebnými plochami. Dieliky do seba tak dobre a pevne zapadnú, že celé zložené puzzle je možné zdvihnúť bez toho, aby bolo zlepené. Povrch obrázkov má antireflexný povrch, ktorý eliminuje lesk a odraz svetla a skladanie je príjemnejšie, pričom sú pri výrobe použité veľmi pestré a živé farieb. Veľkou výhodou u výrobcu Enjoy je, že disponuje bezplatnou službou zaslania chýbajúcich dielikov.

 

Výrobca ponúka veľmi rozmanité motívy a rozhodne sa nebojí ponúkať tie menej obvyklé. Okrem nádherných fotografií známych aj menej známych miest vyrába napríklad celý rad puzzle s dúhovými spektrami farieb či umelecké obrazy do menej známych autorov a to nielen tých tureckých.

 


Zobrazenie 1 až 24 zo 28 (2 stránok)


Enjoy puzzle

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie