Posledné články

Nová, modernejšie verzie i-puzzle.sk

Nová, modernejšie verzie i-puzzle.sk

Po štyroch rokoch prevádzky internetového obchodu i-puzzle.sk sme spustili celkom novú, modernejšiu verziu nášho puzzle shopu s celkom novým systémom spracovania objednávok. Všetko je teraz modernejšie, jednoduchšie a rýchlejšie. Po novom je teraz možné tiež uskutočniť objednávku i bez predošlej registrácie zákazníka. Ako ďalšia podstatná novinku v našom puzzle obchode je možnosť platiť platobnými kartami. Pri tejto platobnej metóde je účtované poštovné iba vo výške 1,69 EUR vr..

V predaji nové kanadské puzzle Eurographics

V predaji nové kanadské puzzle Eurographics

Novinkou ponúkanou na našom puzzleshope je kompletný sortiment kvalitných puzzle značky Eurographics z Kanady. Celý sortiment puzzle pozostávajúci z viac ako 200 motívov máme na sklade. Puzzle tejto značky vynikajú špičkovým prevedením a celkom jedinečnými motívmi, s prevažne edukačnou a encyklopedickou tématikou. Vyzkúšajte si i Vy poskladať nejaké puzzle značky Eurographics za zavádzajúce ceny už od 14,49 EUR vr. DPH. ..

ROZŠÍRENIE PONUKY O PUZZLE S 3D EFEKTOM

ROZŠÍRENIE PONUKY O PUZZLE S 3D EFEKTOM

Výrazne sme v minulých dňoch rozšírili našu ponuku o puzzle s 3D efektom. V sekcii „PUZZLE s 3D efektom“ nájdete predovšetkým značky PIATNIK, HEYE a TREFL. U značky TREFL sme navyše trvalo znížili ceny o viac ako 20 %. Nákup puzzle s 3D efektom je teraz výhodnejší než predtým. V ponuke sú jak detské motívy od 24 dielikov, tak i puzzle pre dospelých s 500 dielikmi. ..

NOVINKY trefl

NOVINKY trefl

Našu ponuku puzzle sme rozšírili o puzzle novinky značky Trefl. Úplnou novinkou v našom puzzle obchode je puzzle 1000+1000 dielikov a puzzle 1000+500 dielikov, kedy sú dve puzzle balené v jednej krabici. Zároveň sme trvalo znížili  takmer celý sortiment Trefl v priemere o 25 %. Puzzle Trefl teraz kúpite ešte výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Vybrané nové ceny značky Tref Puzzle 500 dielikov  6,49 EUR Puzzle 1000 dielikov  8,49 EUR Puzzle 1500 dielikov  ..

Rozšírenie ponuky o puzzle zn. Editions Ricordi

Rozšírenie ponuky o puzzle zn. Editions Ricordi

Naskladnili sme pre Vás cez 250 noviniek talianskej značky Editions Ricordi a to v tej najvyššej kvalite - "GOLD EDÍCIA", ktorá sa vyznačuje podstatne kvalitnejším prevedení. Dieliky puzzle sú silné 2,2 - 2,3 mm a pre vyššiu kvalitu bolo do papierovej hmoty zapracovano ľanové vlákno. Puzzle sú ťažšie ako je u ostatných výrobcov bežné a sú balené do tvrdšie a kvalitnejšie krabičky. Výrobca Editions Ricordi patrí medzi tradičného talianskeho výrobcu puzzle, ktorý sa zameriava takmer výlučne na reproduk..

AKCIA - POŠTOVNÉ ZADARMO

AKCIA - POŠTOVNÉ ZADARMO

U všetkých objednávok, u ktorých presiahne hodnota objednaného tovaru čiastku 25 EUR je poštovné a balné CELKOM ZDARMA!!!! Nezáleží na tom, koľko máte v objednávke produktov alebo aký zvolíte spôsob platby, pokiaľ hodnota objednaného tovaru presiahne 25 EUR máte poštovné ZDARMA!!!! Puzzle si v kľude objednáte z domu za tie najlepšie ceny, a pri objednávke nad 25 EUR nezaplatíte ani cent za poštovné a kurier Slovenskej pošty Vám puzzle doručí až do rúk domov. Navyše všetky puzzle máme ..

Dočasné zrušenie možnosti platenia platobnou kartou

Vážení zákazníci, z technických dôvodov nebude možné od 28.2.2017 až do odvolania platiť na našich stránkach platobnými kartami. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za komplikácie. ..


Zobrazenie 1 až 7 zo 7 (1 stránok)

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie